Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Międzypowiatowy Konkurs „Świąteczny czas – tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci”.

W Muzeum w Zamku w Dębnie 6 grudnia2017r., w dzień św. Mikołaja odbyło się wręczenie nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu, którego temat w tym roku brzmiał: „Świąteczny czas – tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci”.

Do konkursu zgłoszono 110 prac 10 szkół podstawowych z powiatu brzeskiego i tarnowskiego. Wśród nagrodzonych i  wyróżnionych  byli uczniowie z naszej szkoły:

W kategorii klas 1 – 3 – III miejsce zdobyli Dawid Kurnik i Karol Stanuch uczniowie z klasy III – wych.  Wanda Cyganik , a wyróżnienie otrzymał  Rams Aleksander – wych. Krystyna Węgrzyn

W kategorii klas IV – VII wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Kądziołka. Milena Legutko, Bartłomiej Andrzejewski, Oskar Dadej.

Dla każdego uczestnika konkursu organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy, słodycze, aniołki  i książki. Po rozdaniu nagród odbyło się spotkanie integracyne wraz ze wspaniałym poczęstunkiem.