„Biała szkoła”

Dnia 5 marca 2018 roku uczniowie klasy II i III wyjechali na „Białą Szkołę” do Piwnicznej –Zdroju

W trakcie pięciodniowego pobytu w Domu Wczasów  Dziecięcych w Piwnicznej mieli możliwość uczestniczenia w wielu atrakcyjnych zajęciach. Były to między innymi:

-kulig, zabawy na śniegu,   spacery po Piwnicznej, wycieczki do Krynicy , Nowego i Starego Sącza, wyjazd kolejką na Górę Parkową, wizyta w Muzeum zabawek w Krynicy,  zwiedzanie Izby regionalnej w Piwnicznej oraz Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu, wyjazd do kina na film ”Jaskiniowiec”, zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II i Ołtarza Papieskiego w Starym Sączu. W Domu Wczasów Dziecięcych były organizowane ciekawe zajęcia sportowe, muzyczne i  plastyczne/ „Mam talent”,” Moda i fryzury”, ognisko /Wyjazd na „ Białą szkołę „ był niezwykłą  przygodą , która nauczyła dzieci samodzielności i  na pewno pozostawiła  wiele wspomnień .