Powiatowy konkurs historyczny "Kazimierz Wielki i jego czasy"- etap szkolny

Dnia 25 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole szkolny etap powiatowego  konkursu historycznego „Kazimierz Wielki i jego czasy”.

Konkurs jest organizowany już po raz szósty. Celem konkursu jest zainteresowanie i przybliżenie uczniom postaci polskiego króla Kazimierza Wielkiego. Konkurs rozwija patriotyzm, szacunek do przeszłości, zainteresowania i uzdolnienia uczniów. W konkursie wzięło udział 7 uczniów klas 4-7. Pięknie zadebiutowali uczniowie klasy 4 Jakub Jankowski i Oskar Dadej. Zwycięzcą etapu została uczennica klasy 6 Eleonora Kocot. Uczniów przygotowała nauczyciel historii Ewa Kraj. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałych wyników i czekamy na kwalifikacje do etapu powiatowego.