Imieniny: Marii, Marzeny

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Portret Mamy” organizowanego przez MOK w Brzesku.

„Malujcie portrety mam – królowych swoich domów i serc” – tak brzmi hasło przewodnie konkursu, który odbył się w tym roku po raz siódmy.

Z ponad 300 prac plastycznych dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów gminy Brzesko, wybrano 30 „najpiękniejszych Mam” na portretach, autorstwa ich dzieci. Wśród nagrodzonych laureatów, których prace zwróciły uwagę jury, znalazły się 2 uczennice z naszej szkoły.

W kategorii klas I-III nagrodę otrzymała Paulina Kądziołka z kl.1, pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Pytel, natomiast w kategorii klas IV –VI laureatką została Malwina Słota z kl.6.  Serdecznie gratulujemy!