Imieniny: Longiny, Toli

Praca Zosi doceniona w XIII Konkursie Poetycko – Fotograficznym ,,Moje myśli, moje uczucia, moje życie …”

22 listopada 2018r. odbyła się uroczysta gala konkursowa w Zespole Szkół w Iwkowej

– wydarzenie zgromadziło wyróżnionych uczestników XIII Konkursu Poetycko - Fotograficznego ,,Moje myśli, moje uczucia, moje życie…”.

Wśród zakwalifikowanych do końcowego etapu konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły: Zofia Strąk, której opiekunem konkursowymjest pani Danuta Turlej.

Pracę konkursową: wiersz i fotografię, oceniało wymagające jury: fotograf Adam Bujak- nazywany często fotografem papieskim oraz wykładowca akademicki prof. Marek Karwala- krytyk twórczości takich poetów jak ks. Jan Twardowski czy Karol Wojtyła. Honorowym patronem przedsięwzięcia był Małopolski Kurator Oświaty.

Zosia napisała piękny wiersz ,,BIAŁO-CZERWONA” który uzupełniła fotografią. Otrzymała Nagrodę główną i zdobyła I miejsce w kategorii ,,Interpretacja wiersza fotografią”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!