PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień 30 listopada pozostanie na długo w pamięci maluszków z naszego przedszkola  i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

W tym wyjątkowym wydarzeniu brali udział rodzice naszych "Słoneczek” oraz pan dyrektor Tomasz Wietecha.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki oraz zabawy ruchowe połaczone z tańcem. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom a przede wszystkim być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomiki pasowania oraz medale Prawdziwego Przedszkolaka. Po uroczystym pasowaniu przyszła kolej na nie mniej uroczyste ślubowanie rodziców oraz quiz sprawdzający wiedzę rodziców na temat swoich pociech.

Na zakończenie uczestnicy pozowali do wspólnych, rodzinnych zdjęć.