DZIEŃ BABCI I DZIADKA

13 lutego tuż przed walentynkami grupa "Słoneczka" powitała w naszym przedszkolu wyjątkowych gości: kochane Babcie i Dziadziów.

Pan Dyrektor Tomasz Wietecha serdecznie powitał zebranych gości, złożył wszystkim życzenia i podziękował za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości, którą ich obdarzają.
Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami oraz zaprosiły ich do kilku wesołych konkurencji.
Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem i przysmakami przygotowanymi z wielkim zaangażowaniem przez rodziców.
Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.