XXVII Forum Rodziny Szkół im. Św. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej,

21 marca 2019 roku przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w XXVII Forum Rodziny Szkół im. Św. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej, przebiegającym pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do budowania przyszłości opartej na miłości Boga i bliźniego”.

Spotkanie odbyło się, podobnie jak w latach ubiegłych, w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Pod opieką księdza Norberta Sadko i p.Ewy Kraj uczniowie uczestniczyli w uroczystej Drodze Krzyżowej, następnie uczestnicy spotkania udali się do auli, gdzie zespół regionalny „Mali Męcinianie” zaprezentował koncert pt. „Święty Niepodległej”. Tegoroczne forum przybrało dla uczestników z Męciny szczególny wymiar, bowiem mieli zaszczyt zaprezentować dorobek szkoły związany z pracą wokół nauki Patrona. Ostatnim punktem spotkania była Msza Święta koncelebrowana, której przewodniczył ks. biskup Leszek Leszkiewicz.