Powiatowy konkurs recytatorski poezji Joanny Papuzińskiej.

Dnia 15 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs poezji Joanny Papuzińskiej pod hasłem "Przekrętałki, niedorzeczki, niedorymki, odpałeczki...".

Wzięło w nim udział 5 uczniów z klasy drugiej i 2 uczniów z klasy trzeciej. Każdy z uczestników przygotował po dwa wiersze. Pryzgotowywali się pod kierunkiem p. Małgorzaty Pytel i p. Krystyny Węgrzyn. Komisjakonkursowa w składzie p. Jolanta Gagatek, p.Krystyna Serbeńska i p. Wanda Cyganik. Do konkursu powiatowego organizowanego przez Powiatowąi Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku przeszli: Milena Kurnik i Jonasz Miśkowicz z klasy drugiej. Wyróżnienie otrzymali: Laura Szydłowksa i Aleksander Rams.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski.

Autor: Małgorzata Pytel