Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

VIII Konkurs Matematyczno – Ekonomiczny SKO

10 maja 2019r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzesku odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Ekonomiczny SKO dla klas szóstych.

Przewodniczącym Komisji Konkursowej był Dyrektor I Oddziału PKO BP w Brzesku Antoni Skurnóg, a jednym z członków pan Krzysztof Zajdel-specjalista do spraw młodego klienta PKO BP w Krakowie, który w oczekiwaniu na wyniki przeprowadził  pogadankę na temat SKO i funkcjonowania banku, zakończoną krótkim quizem z nagrodami.
W konkursie wzięło udział 21 uczniów z 7 szkół gminy Brzesko. Uczniowie, w trzyosobowych zespołach rozwiązywali zadania matematyczno - ekonomiczne oraz odpowiadali na pytania z zakresu ekonomii. Gabriela Sidorko, Julia Stanuch i Jonasz Wis  - reprezentowali naszą szkołę  i wywalczyli dla niej III miejsce. Do konkursu przygotowała ich Katarzyna Grzebieniarz.

Gratulujemy sukcesu!

Autor: Katarzyna Grzebieniarz