Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Tegoroczna edycja Dnia Bezpiecznego Internetu organizowana była pod hasłem „Razem dla lepszego internetu!”.

Jak co roku nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu. Na zajęciach z wychowawcą uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu w Sieci. Obejrzeli filmy i dyskutowali na temat korzyści i zagrożeń płynących z Internetu. Wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem "Jestem bezpieczny w Internecie". Podczas spotkań z rodzicami wychowawcy zachęcali rodziców do zgłębienia tematu bezpieczeństwa dzieci w Internecie, korzystając z udostępnionych na stronie internetowej naszej szkoły materiałów.  Wszystkie podejmowane działania mają jeden cel - chcemy, aby Internet był bezpieczniejszym i lepszym miejscem dla wszystkich, a w szczególności dla dzieci i młodzieży.

WYNIKI KONKURSU:

W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas 1-8. Nagrody i dyplomy otrzymali:

W kategorii klas 1-4:

Feliks Krzywda - kl1

Pola Chamowska - kl1

Julia Zacher - kl2a

Aleksandra Baka - kl3

W kategorii klas 5-8:

Amelia Koczwara - kl8

Zuzanna Duch - kl5

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia.

W klasach 1-3 nagrody zostały już rozdane, w straszych klasach zostaną rozdane przy najbliższej możliwej okazji.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców Naszej Szkoły.

Autor: Katarzyna Grzebieniarz