Zakończenie roku szkolnego.

W piątek zakończyliśmy rok szkolny 2021/22. Uroczystości tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą św. w Kościele Parafialnym po której w szkole odbyła się akademia.

Przygotowali ją uczniowie klasy 8, którzy w ten sposób trochę na poważnie, a trochu na wesoło postanowili pożegnać się ze swoją szkołą. Były podziękowania i kwiaty dla nauczycieli wychowawców: Pań: Małgorzaty Pytel i Elżbiety Szydłowskiej oraz Pana Bartłomieja Turleja, pozostałych nauczycieli na czele z Panem Dyrektorem Tomaszem Wietechą, pracowników obsługi i administracji oraz Rodziców. W trakcie akademii Dyrektor wspólnie z Panem Burmistrzem Tomaszem Latochą i Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Agnieszką Krzyształ w towarzystwie wychowawców klas wręczyli listy gratulacyjne i świadectwa oraz nagrody wyróżniającym się uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom. Rozstrzygnięty został również konkurs na klasę roku, którą została klasa IV oraz konkurs wiedzy o miejscach odwiedzonych w czasie wycieczki do Kotliny Kłodzkiej, który z kolei wygrała Julia Lipka. Pan Burmistrz wręczył również nagrody w konkursie „Brzesko- czysta gmina” dwóm uczennicom naszej szkoły: Julii Lipce oraz Amelii Małek oraz Nagrodę Burmistrza Panu Bartłomiejowi Turlejowi. Wszystkim życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a naszym absolwentom powodzenia w szkole średniej!

Autor: Bartłomiej Turlej