Spotkanie opłatkowe

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości  i piękna. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne dzielenie się opłatkiem. W przedświąteczną  środę 21.12.2016r. odbyło się w grupie „Biedronki” spotkanie opłatkowe z rodzicami.

Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności  w trakcie Jasełek, mali aktorzy odważnie grali swoje role, śpiewali kolędy i pastorałki, a ich popisy aktorskie publiczność nagrodziła dużymi brawami. Po występie artystycznym był oczywiście czas na składanie sobie bożonarodzeniowych życzeń i dzielenie się opłatkiem, po czym wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, aby przy wigilijnym poczęstunku dalej trwać w radosnym, świątecznym nastroju zbliżających się świąt.