Zabawa karnawałowa

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla  przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany, który jest atrakcją dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczny bal karnawałowy w Przedszkolu odbył się 25 stycznia. Tego dnia  już od wczesnych godzin porannych w salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, aniołki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Olafa ...  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dzięki wykonanym fotografiom będziemy mogli ten wyjątkowy dzień często wspominać. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów.