Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku powitaliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości- nasze Babcie i Dziadziów. Tym razem uroczystość odbyła się w Dniu Św. Walentego.

Po serdecznym powitaniu przez panią wicedyrektor dzieci zaprezentowały swoje wiersze, piosenki i tańce, wręczyły również gościom przygotowane przez siebie prezenty a następnie zaangażowały swoje Babcie i Dziadziów do wesołych konkurencji i quizów.  Zabawa zakończyła się wspólnym tańcem z wnukami i pamiątkowymi fotografiami. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku podczas tej wyjątkowej imprezy. Mamy nadzieję, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci naszych wyjątkowych solenizantów.

Zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości można pobrać na komputer klikając w poniższy link: