Imieniny: Jaropełka, Marii

Wycieczce do Muzeum Pszczelarstwa przy Gospodarstwie Pasiecznym „Sądecki Bartnik”.

5 maja 2017 r. uczniowie klasy pierwszej i trzeciej byli na wycieczce w Muzeum Pszczelarstwa przy Gospodarstwie Pasiecznym „Sądecki Bartnik”.

„ Miodowy dzień „ rozpoczął się od przejażdżki wozem konnym po okolicy i jazdy wierzchem na kucyku. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia plenerowej kolekcji barci i uli oraz wystawy dotyczącej historii pszczelarstwa, a także interaktywnej wystawy” Sekrety ula”  Były  też warsztaty pszczelarskie , podczas których dzieci własnoręcznie wykonywały świeczki. Potem była degustacja miodów naturalnych na ciastkach miodowych Dużą atrakcją była wizyta z Gospodarzem u zwierząt . To była bardzo ciekawe” spotkanie z pszczołami”.