Konkurs na najpiękniej udekorowaną świątecznie klasę

Dnia 16 grudnia 2014r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs dla klas 4-6 organizowany przez Samorząd Uczniowski. Celem konkursu było poznanie, kultywowanie i pielęgnowanie tradycji i zwyczajów świątecznych w naszej szkole. Uczniowie wykazali wiele zaangażowania, pomysłowości i inwencji twórczej. Powstały więc oryginalne dekoracje świąteczne, wykonywane ręcznie, a klasy pękały od bombek, łańcuchów, Mikołajów, choinek, gwiazdek, gwiazdeczek i gwiazd. Wszystkim uczestnikom udzielił się duch rywalizacji. Kibicowali wszyscy uczniowie i pracownicy. Niezwykle trudne zadanie stanęło przed jury (p.Joanna Kociołek i p. Jolanta Gagatek). Konkurs zakończył się decyzją niespodziewaną i wszystkie klasy w nagrodę otrzymały dzień bez pytania.

klasa IV

klasa V