32-851 Jadowniki ul.Szkolna 5 tel: (14) 6633009

Piątek, 2024-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny

Rok Szkolny 2016/ 2017

Powiatowy Konkurs Historyczny "Kazimierz Wielki i jego czasy".

Dnia 7 czerwca 2017r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Historycznego "Kazimierz Wielki i jego czasy".

XVI Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O złote pióro"

Kamila Chamioło uczennica klasy V została finalistką XVI Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego "O złote pióro" organizowany w Publicznym Gimnazjum im. Antoniny Prorokowej w Rajbrocie.

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim.

Jakub Polak zajął I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego w narciarstwie alpejskim. Gratulujemy!

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Be A Star”

15.03.2017 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbyła się  III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej „Be A Star”.

Turnieje szachowe.

Sukcesy ucznia klasy 4  Szczepana Czerneckiego w turniejach szachowych.

Odblaskowa Szkoła- kolejny sukces

Po raz piąty nasza szkoła okazała się najlepsza w powiecie (22 w wojwództwie) w konkursie Odblaskowa Szkoła.

Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej " Poszukiwania"

Uczennica klasy 6 Aleksandra Dzieńska w IX finale Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej " Poszukiwania",

który odbył się Bibliotece Publicznej w Żabnie zdobyła drugie miejsce w kategorii szkół...